Zin in een creatief en gezellig moment in het hartje van de zomer?De Jeugdherberg Bouillon nodigt je, in samenwerking met L'Atelier de la Fontaine, uit voor een kleurrijke en inspirerende workshop keramisch schilderen op zondag 13 juli 2025 van 15u tot 17u.
Gedurende twee uur word je begeleid bij het versieren van twee voorwerpen naar keuze, om de perfecte combinatie te creëren voor een aperitief of gewoon om je dagelijkse leven op te fleuren. Borden, schalen, kopjes... aan jou om je fantasie de vrije loop te laten! Dit alles in een ontspannen, vriendelijke sfeer die perfect is om te kletsen en te ontspannen.
🎨 Ervaring is niet nodig, de workshop is toegankelijk voor iedereen!
➕ Inclusief: 2 objecten om te schilderen, materialen, ondersteuning en een geweldige sfeer.
Registratie vereist:
b bouillon@laj.be
📞 061 46 81 37
⚠️ Plaatsen zijn beperkt - dus boek vroeg!
Kom naar Bouillon voor een creatieve, ontspannende en kleurrijke middag!
Waarom geniet je niet van de groene en rustige omgeving van de Semoisvallei door een weekend door te brengen in de Jeugdherberg? Of je nu alleen komt, met z'n tweeën of met een kleine groep, de jeugdherberg biedt comfortabele kamers tegen betaalbare prijzen, ideaal om creativiteit en ontsnapping te combineren.
📍 Een verblijf in één, midden in de natuur en op een boogscheut van de stad!
ℹ️ Informatie en boekingen: www.lesaubergesdejeunesse.be