⚡ Tattoo Flash Day & gratis concert

Namen
1 mei 2026

Zin om een stempel op je huid te zetten… en in je agenda?
Maak je klaar voor een dag vol tatoeages en livemuziek, met een Tattoo Flash Day gevolgd door een gratis concert inde Jeugdherberg van Namen op vrijdag 1 mei!

🎨 Tattoo Flash Day: unieke ontwerpen

Van 13.00 tot 18.00 uur zijn er verschillende getalenteerde tatoeëersters aan het werk om jullie flash-tatoeages aan te bieden:

Of je nu een tattoo-liefhebber bent of gewoon nieuwsgierig, dit is de perfecte gelegenheid om met een origineel exemplaar naar huis te gaan.

💰 Tarieven:

  • 60 € per flits
  • 50 € voor jongeren onder de 26 jaar

👉 Het wordt ten zeerste aangeraden om je tijdslot van tevoren te reserveren om je plaats te verzekeren.

lucas lenzi zeT i6av9rU unsplash 1 geschaald

🎸 Gratis concert met Calomnie

Vanaf 18.00 uur is het tijd voor muziek met de band Calomnie.
Een concert dat je absoluut niet mag missen: ze zijn niet erg actief op sociale media, maar op het podium zijn ze volop aanwezig en beloven ze een intens en authentiek optreden.

Praktische informatie

📅 Datum: vrijdag 1 mei

🐾 Tattoo Flash Day: 13.00 – 18.00 uur
🎶 Concert: vanaf 18.00 uur
💰 Gratis toegang – voor iedereen

🔥 Kom massaal en laat je verleiden door een dag die even creatief als feestelijk is!

🛌 Verleng de ervaring in de herberg

Waarom zou je er niet van profiteren om er een laaaang weekend van te maken?
De jeugdherberg van Namenheet je ook van harte welkom om ter plaatse te overnachten en volop van het evenement te genieten!

Jeugdherbergen Namur 2017 183

Mis niets van de Auberge de Namur 🌐

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Goede ideeën? We hebben ze in overvloed... en we delen ze graag met iedereen die van avontuur houdt. Dus, ben je klaar om lid te worden van de insidersclub?
© Copyright 2026, Les Auberges de Jeunesse ASBL. Gemaakt door Hungry Nuggets.